• E-learning banner.png
  • epitixontes.png
  • oefe themata dior8wmeno.jpg
  • pliroforikibanner.png

Επιτυχόντες 2016

logo2

Το φροντιστήριο Πράξη & Θεωρία συγχαίρει όλους τους επιτυχόντες μαθητές του στα ΑΕΙ και ΤΕΙ και τους εύχεται καλή σταδιοδρομία.

   

ΜΠΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΤΑΛΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΩΤΤΑ ΣΤΕΛΙΑΝΝΑ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΡΑΜΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΜΑΡΘΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΙΝΤΣΗ ΣΟΦΙΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΝΤΙΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΑΚΑΦΙΚΑ ΗΛΙΑΝΝΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΒΑΣΔΑΡΗΣ ΟΜΗΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΟΥΜΠΕΡΗ ΧΑΡΑ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΕΤΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΚΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΘΗΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ

ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ

ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΖΕΡΒΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΕΡΜΙΟΝΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΝΑΣΙΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΝΤΑΚΟΥ ΘΩΜΗ

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΣΟΥΛΑ ΕΛΣΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΙΕΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)

ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΟΥΔΑ ΦΑΝΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)

ΦΕΙΔΙΑ ΗΡΩ

ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΤΖΗΜΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΧΡΥΣΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΖΗΜΠΡΑ ΧΡΥΣΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΝΤΟΛΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΧΑΡΙΖΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) -

ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΥΗ

ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΣΙΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)

ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΜΗΤΣΙΟΥ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΕΠΑΛ

ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. Κ

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ

ΣΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)

ΛΙΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΛΙΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΕΤΑΙΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΤΖΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΟΔΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ

ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ10%

ΣΤΕΦΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΑΠΑΤΖΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΟΥΡΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΛΙΑΜΠΑ ΖΩΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

   
 

Συγχαίρουμε ιδιαιτέρως και τους γονείς των επιτυχόντων

για την καθοριστική συνδρομή τους στον αγώνα των παιδιών τους

Ευχαριστούμε θερμά τους συνεργάτες μας για την εργατικότητα

και το ζήλο που έδειξαν όλα αυτά τα χρόνια

                                                                                

 

Λαμπρακάκης Στέφανος

 

Κυριάκου Κυριάκος

 

Γκάνης Γρηγόρης

 

Φαρμάκη Κατερίνα

Τα όνειρά σας για το μέλλον του παιδιού σας, δεν τα μοιραζόμαστε απλώς, τα κάνουμε Πράξη.